sestdiena, 2012. gada 13. oktobris

Siguldas pusmaratons!

Lai gan šoreiz pusmaratons nesagādāja tādas emocijas, kā iepriekšējais(tās tomer bija mans pirmais), tomēr emocijas bija pozitīvas.


Sākumā likās, ka nepatiks skriet apļus, tomēr tas izrādījās diezgan forši, jo varēja satikt un atbalsīt draugus trasē, tas bija tāds riktīgi labais. Pēdējajā aplī, protams, ka miru nost un nāca domas par apstāšanos, tomēr kaut kā paliku pie pilnā saprāta un neapstājos. Noskrēju par 4 minūtēm ātrāk, kā Nordea, tomer pašai likās, ka rezultāts būz daudz sliktāks.bieži nākas dzirdēt jautājumu: "Kura tu paliki?"

Pieņemšu, ka skrienu skrējienā, kurā ir 582 dalībnieku un palieku 365 ar rezultātu 50:23. Un tagad Pieņemšu, ka skrienu skrējienā, kurā piedalās 3043 dalībnieki un palieku 2503 ar rezultātu 48:01. Tad jau var pieņemt, ka pirmajā gadījumā, esmu noskrējusi labāk, jo esmu labākā vietā, jā pareiza, ļoti pareiza loģika turpiniet man uzdot šo jautājumu!
Pa manam, tas, kurš finišē pirmais nemaz nav labāks par to, kas finišē pēdējais! Galvenais, lai patīk tas, ko dari! Ir resni cilvēki un ir tievi, viņi var ēst tik pat daudz un tik un tā būs tādi paši. Tas pats ir ar skriešanu, katra organisms ir savādāks un nav pareizi visus vienā mucā likt. Svarīgākais skriet, piekš sevis, ne kāda cita(skrienot prieks citiem tālu tik un tā nevar tikt). Kāda jēga noskriet visātrāk, bet nejusties labi, nejust nekādu piepildījumu- jēga nekāda. Labāk noskriet pēdējajam un just sevī to forši sajūtu- jā, es noskrēju, es to izdaiju, tas bija lieliski- daba, dalībnieki, atbalstītāji. Un tad trenēties un ar katrām sacensībām ņemt pa laika minūtei nost! TAS IR SUPER!


Pirmajā pusmaratonā es skrēju viena, bet šajā man pievienojās pāris tuvākie. Cerams, ar katur reizi skrienošo draugu būs arvien vairāk!

Ir lieliski dzīvot, ja ar mīļajiem ir vienādas intereses un vecāki tik ļoti atbalsta un lepojas!

Startā ar draudzeni spriedām par kādu vīrieti ar totālu alus vēderu: "hmm, šitādi arī skrien?". Vēl nodomāju cikās nez viņš noskries. Pats labākais bija tas, ka viņš finišēja ātāk par mani. Nu ko, izksatam nav nozīmes, VISU IZŠĶIR RĪCĪBA!Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru