otrdiena, 2013. gada 7. maijs

Dienas, kuru dēļ ir vērts dzīvot!

Ir kārtējās brīvdienas, saules pieplieta pļava un Aiviekste blakus. Man pretī stāv sieviete ar mazu meitenīti pie sāniem- viņas abas burtiski staro, viņu acis mirdz, viņas ir laimīgas, jo viņas dzīvo te- laukos.

Šīs, protams, bija brīvdienas, pa kurām nav izdarīti pat pieci jēdzīgi darbi. Bet šīs noteikti bija brīvdienas, kad sapratu- es gribu dzīvo laukos. Saruna ar mazo meiteni, viņas mammu uz pāriz izbraucienos ar riteņiem es tikai vēl vairāk, pārliecinājos cik lieliski ir meži, pļavas, zvaigžņotās debesis un galu galā- dzīve laukos. ka patiesajai, tai īstajia laimei, kad acis staro un tu pats arī ir vajadzīgas tikai dienas laukos- nebeidzmies Saules rieti un lēkti, putnu čivināšanas un bezgalīgā bezrūpība.

Miers.
Laime.
Mīlestība.
Tur ir visss.


Ir lieliski satikt cilvēkus, kas ir tik pat traki kā tu. Šīs brīvdienas es satiku pāris sev līdzīgi domājošus. Tā nu radās jauns laika pavadīšanas veids. tiklīdz redzi ka sāk krēslot ņem skripānu, zvani domubiedriem un brauc.


 20:30. Metam monētu- Visagals vai Lubāns. uzvar Lubāns.
Komanda startā.
 
mēs ar juri kvadrātā un mūsu uzticamie skripāni.
 To skaistumu vispār nevar nofotografēt, kur nu vēl tās sajūtas kādam izstāstīt. Fantastiski.
Ar skaistiem skatiem, kas pavada ik uz mirkļa, skaļo dziedāšanu un daudzajām pauzēm esam tikuši jau līdz ezeram.
Dzeram ezera ūdeni un Jurim smuks vēders. Bet vispār jau miljomiem zvaigžņu virs galvas un miers mūsos. Esam laimīgi galā.

 Visi priecīgi dodamies mājās.
2:30- esam mājās!
 
Tās nakts burvība nav izstāstāma, tas ir jāizdzīvo. Paldies kompānijai un paldies dabas skaistumam, kas ļauj sajust bezgalīgo mieru un skaistumu.Lai, Tev, priecīgi lasītāj!:)

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru