trešdiena, 2012. gada 11. janvāris

Izaicinājums

Šodien ir skaista diena!
Šodien ir izdevusies diena!
   Es tiešām tā nekad nebiju smaidījusi, kā šodien, kad pēc trīsdesmit jautājumu izpildīšanas un pāris minūšu gaidīšanas datora ekrānā ieraudzīju: Jūs esat nokārtojis eksāmenu, jūs eksāmenu pildījāt 9 minūtes un esat pieļāvis 1 kļūdu. Es biju laimīga, tiešām laimīga, nekad nebiju smaidījusi tik plati, tik stulbi un tik ilgi. Beidzot es varu aizmirst par: www.csdd.lv:)
  Bet galvenais stāsts šodien nav par to!
  Pati sevi izaicināju un pati pieņemu izaicinājumu- diezgan smieklīgi.
Tikko ieskaitīju 12ls nordea maratona kontā- pieteicos pusmaratonam(21 097,5m). Tie, iespējam ir visjēdzīgāk iztērētie lati pēdējo pāris gadu laikā. Par to, ka es varētu skriet pusmaratonu iedomājos nejauši un kopš pagājušās nedēļas domāju, vai es to varētu vai nē. Tā nu nolēmu pieteikties, jo ko gan var zaudēt?  Kaut ko jau var zaudēt- slinkumu.toties ko tik var iegūt- pieredzi, dzīvesprieku, izturību, draugus un lielisku gandarījumu! Sākumā domāju pieteikties 10km, tad brālim prasīju, vai es spētu 21km viņš teica: varbūt tagad Tu to nevari, bet ja trenēsies, tad varēsi! Man nav ne mazākas jausmas kādai jābūt taktikai, kas jāvelk vai kas jāēd, es ceru, ka šajos jautājumos kāds man palīdzēs. Man patīk tas, ka man būs jāskrien, varēšu čīkstēt vai nečīkstēt, bet vienmēr būs kāds kas mani izstums pa mājas durvīm un teiks: ej un skrien, pierādi, ka vari, visiem tiem kas netic un galvenokārt jau parādi sev, ka esi stiprāka par slinkumu. Man vajadzēs kādu, kas vismaz nedēļā reizi treniņā skries pus soli man priekšā un es visu laiku mēģināšu skriet blakus. Kādu kas pāris reizes man uzbļaus: NEPADODIES!
Galvenais ir iekļauties 3h! Ceru, ka mani pavadīs mana uzkačātā izturība, lai kuru uzkačatu man vēl ir dotas 199 dienas 11stundas un 22 minūtes! Un, protamas, ceru ka mani pavadīs veiksme, kā nu bez tās. Taču ja līdz 15 maijam vēl joprojām jutīšu ka neesmu gatava mainīšu distances piesakoties un 10km.
   Visus jūsu ieteikumus, kā nenomirt pusceļā un iekļauties laikā, ka arī piedāvājumu skriet kopā un  uzmundrinājumus(kas brīdī, kad lūzīšu būs vajadzīgi, pat ļoti) gaidu dr.lv, vai arī atnāciet ciemos vai piezvaniet, es to novērtēšu!

Veiksmi, Ildze, Tev to vajadzēs vairāk kā jebkad!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru